תאג"ד 2 | שוטגאן או דיבס?

7 ספט 2020
28 461 צפיות

אוהבים את תאג"ד? הירשמו לערוץ שלנו!
ilworld.info/label/iqesVwAsxUYZx9nBYItCyQ
ימים ב'-ד' | ב-21:00 ב-yes VOD, yes ACTION- ו-STING TV
טטרו שבור הלב מגיע לכוורת של שושנה וברדוגו, עצבני על כך שדקל לקח לו את עדן, למרות שהכריז עליה שוטגאן.
אבל שושנה וברדוגו מסבירים לו מה ההבדל בין שוטגאן לדיבס...
לצפיה בפרק הבכורה המלא של תאג"ד 2 ilworld.info/flow/pIKQrF_Roq22opQ/wyd-w
לצפיה בפרק 2 המלא של תאג"ד 2 ilworld.info/flow/n5-Dk4aWaHjMmqA/wyd-w
לצפיה בפרק 3 המלא של תאג"ד 2 ilworld.info/flow/ap-y0ZS2o5nSmHY/wyd-w
לצפיה בפרק 4 המלא של תאג"ד 2 ilworld.info/flow/aqiDnWaYdHW2oWk/wyd-w
לקטעים נוספים של תאג"ד 2 ilworld.info/goon/PLAr10z7QNUYEleEKtOpTzRtyGt0NPvEBz
לצפיה בפרק הבכורה הכפול של עונה 1 ilworld.info/flow/aHx6wJuvoay-lXI/wyd-w
לצפיה בפרק 3 של עונה 1 ilworld.info/flow/jZ5r0qupZ6GSa5Q/wyd-w
לצפיה בפרק 4 של עונה 1 ilworld.info/flow/iaGxz6ivg63QiHY/wyd-w
לצפיה בפרק 40 ואחרון של עונה 1 ilworld.info/flow/qZqdsnPJmqDSp5Q/wyd-w
לפרטים נוספים היכנסו לאתר bit.ly/3f2bQEU
עקבו אחרינו בפייסבוק facebook.com/Taagadyes/
עקבו אחרינו באינסטגרם instagram.com/taagad/
עקבו אחרינו בטיקטוק vm.tiktok.com/V8yL17/
עקבו אחרינו בטוויטר twitter.com/yescoil
#תאגד2

תגובות
 • وين طرعان عنك عند دار أبراهيم المسيحي دار أبراهيم الصباح الموسرجي والله عشناها عندكم

  Bash TomBash Tom2 חודשים לפני
 • עוד קטע חסר משמעות מאת תאג"ד.

  IDAN B.YIDAN B.Y2 חודשים לפני
  • כול כך . סתם סדרה מטומטמת חסרת טאקט . הסדרה הכי חסרת משמעות שראיתי בחיים . פשוט סדרה לא מעניינת , והדברים שקורים בה לא קשורים לשום דבר . ולא רק הקטעים בה מטומטים , גם הסדרה עצמה דפוקה . כול מה שהולך פה לא באמת קורה בצבא , כול הסמים , כול הסקס שהם עושים פה . האונס של ליה ופיונה פשוט טמטום . עדיף סדרות על הצבא של כאן 11 . הם סדרות אמיתיות , שבאמת עושות חשק ללכת לצבא , ולהתגייס וכו' . הסדרה הזאת פשוט דפוקה .

   ענבל רחימובענבל רחימוב2 חודשים לפני
 • בושה וחרפה איך שהעלמתם את רותם מהסדרה הרסתם אותה העלמתם את דניאל ופתאום רותם כבר לא בסדרה מי שאמורה להיות דמות ראשית אתה רואה את הפרקים ומעניין אותך אבל פתאום נזכר בעונה קודמת ורואה שהכל לא קשור אחד לשני מה אף אחד לא יודע איפה דניאל פתאום בן לולו ופולצ׳ק לא בקשר איתו רותם נהיית הזויה ברמות כמו כל הסדרה בלי קשר לפציעה שלה זהבי כבר לא רציני וסתם טמבל שרוצה את רונה טטרו דפוק עומר הדמות הראשית שעוד מתחברים עליה אבל הוא לא קשור לכלום שאהבנו בעונה הקודמת לא לבן לולו ופולצ׳ק ושהוא חבר שלהם עכשיו זה שוב משכיח את דניאל שבכלל אי אפשר לעשות את הסדרה בלעדיו. כל רגע דרמתי בסדרה אתה לא יודע אם הוא אמור להיות מצחיק או רציני ובכלל לא יודע אם זה חלום של מישהו בסוף הכל סיבוך בעונה הזאת מקווה שעונה הבאה דניאל יחזור רותם תחלים והכל יהייה טוב כמו שצריך

  jonjon shacharjonjon shachar2 חודשים לפני
  • מסכימה ומחזקת , מי שדמות ראשית פה זה יסמין הסתומה הזאת . מי שם אותה הדמות ראשית ? ואני חושבת שרותם צריכה להיות דמות ראשית כול כך . היסמין הסתומה הזאת דמות ראשית לצערי . דווקא רוצה צריכים להעיף מפה . ולא את רותם ,חוצפה איך שהעיפו את רותם . חוצפה .

   ענבל רחימובענבל רחימוב2 חודשים לפני
 • יהיה עונה שלישית ?

  ענבל רחימובענבל רחימוב2 חודשים לפני
  • @yes tv (יס) תודה 👍😁

   ענבל רחימובענבל רחימוב2 חודשים לפני
  • הי ענבל, עדיין לא ידוע אם תהיה עונה נוספת או לא.

   yes tv (יס)yes tv (יס)2 חודשים לפני
  • בלשביל מה עונה שלישית? להציג עוד דברים שפשוט לא קורים בצה"ל גם אם כל החיילים היו על סמים? כדי להציג עוד שקרים והכללות בוטות על הדת וכל כמה פרקים לזרוק איזה עקיצה נוספת חסרת ביסוס? הסדרה הזו היא בושה. אם העונה הראשונה הייתה X, העונה הזו היא אפילו לא עשירית X

   saarb737saarb7372 חודשים לפני
  • @IDAN B.Y את האמת שאתה צודק , אני מסכימה איתך העונה הזאת באמת הייתה גרועה . אבל שמעתי שיהיה עונה שלישית אז שאלתי כדי לדעת עם באמת תיהיה ..

   ענבל רחימובענבל רחימוב2 חודשים לפני
  • נקווה שלא, עם העלילה הזאת אני מעדיף שתיגמר עכשיו!!

   IDAN B.YIDAN B.Y2 חודשים לפני
 • פחחח עאלק בודק במילון הרכב הצהלי כאילו שצהל המציא את המילה שוטגאן ואת הדיבס..

  IsaacIsaac2 חודשים לפני
 • בהמשך לתגובה הקודמת שלי על כמה שהסדרה הזו תת רמה, גם הסצנה הזו, הסדרה הזו היא הרי לא פרודיה. אבל אז אין הסבר למה לשים דמויות וקווי עלילה לא קשורים למציאות. גם בחיאת, מה זה ה"שוטגאן/דיבס" הזה?! מה הבחורה היא איזה מוצר בחנות שמי שראה ראשון לוקח?! עד כמה שאני מבין היא יכולה לבחור אם מי לצאת בדיוק כמו שגבר יכול לבחור עם מי לצאת. הדמות של טטרו הייתה טובה אם היה מדובר בסדרה שהיא נטו פרודיה, ואז גם הסצנה הייתה איכשהו מצחיקה. אבל זו לא פרודיה. וכמו שרשמתי בתגובה הקודמת, העלילה בסדרה הזו נראית מצוצה מהאצבע ברמות קשות.

  saarb737saarb7372 חודשים לפני
  • @ענבל רחימוב הכי אהבתי שדקל אומר לחברה שלו שהיא צריכה לפנות לקצינת ח"ן כי חיילות הרביצו לה. עכשיו במקום שעדן תשאל אותו: מה זה קצינת ח"ן? היא אומרת לו שזה לא יעזור. בטח שזה לא יעזור כבר מעל ל20 שנה אין קצינות חן בטח שלא בגדודים. וגם יוהלם שהחליף את יוהלן שהחליף את חן, בטח שלא קשור לקטטה של חיילות. אבל מה שמוזר לי שהחיילים לא שאלו מה זה קצינת חן כשנתנו להם את התסריט, בטח חשבו שזה משהו של לוחמים והתביישו לשאול

   א אא א2 חודשים לפני
  • צודק לגמרי , סדרה כזאת מטומטמת לא ראיתי בחיי . ועוד היסמין הדפוקה הזאת גם כן , רק הורסת את העונה עוד יותר , עושה אותה רק עוד יותר משעממת , לא מספיק הטקסטים שלהם גרועים וכמה שחקנים בודדים שהם גרועים בעצמם , עוד דחפו אותה לכול מקום , נמאס לי ממנה . וגם הדקל וטטרו האלה שני סתומים באמת , רבים על בחורה .. לא נראה להם שזה מוגזם ? די . סדרה דפוקה .

   ענבל רחימובענבל רחימוב2 חודשים לפני
  • העיקר המג"ד מקבל כרטיסים לעומר אדם מהמח"ט ומנסה להזמין את הרלש"ית שלו

   yanis sushanskyyanis sushansky2 חודשים לפני
 • איזה סדרה תת רמה. כמה פרקים ראשונים עוד סבבה, מאיזור נקודת הרבע של העונה כבר רואים שהסדרה הזו פשוט לא איתנו. בדרך כלל אפשר לסלוח לסדרה על שיטיקים לא הגיוניים פה ושם, אבל אצלכם? כל העלילה מצצוה מהאצבע. לא החלטתם אם אתם קומדיה או דרמה, כך או כך נפלתם בין הכסאות. מתחיל מההצגה של הדת כדבר נבזה ומתועב וממשיך כך גם בפרקים האחרונים כמובן. פולצ'ק (הדתי מחמד שלכם) לא עוזר לכסות על הזבל שאתם מציגים על הדת. נראה שמי שכתב את זה בעד דעות קדומות לא מבוססות. נמשיך בזה שאפילו כירואגרפיה של קרב מסכן (יסמין ובועז) עשיתם בצורה שנראית כמו מגמת קולנוע כיתה ב'4. גם כשבועז בורח מהרכב (רכב שאמרו להיות נעול מאחורה) הוא מצליח לברוח למרות שהוא אזוק ומר לוחם רץ כמו ילד שלמד ללכת אתמול בבוקר. שלא נדבר על הרימון שהושאר לו ליד הרגליים. עוד שטיקים שפשוט תלושים מהמציאות: -"אני נכנס לסוריה' ......טוב רמבו, בסדר... -כמובן שיש איזה טורו קוסם דווקא שמוכר לתאגד הזה ושפורץ כל מחשב ב5 דקות. -כמובן שרס"ר יסתכן באיבוד הקריירה שלו בשביל איזה ילד סורי. -כמובן שיש ציוד קשר שמזכיר במכולה (שאמיל משתמש בו) שמזכיר את הסרטונים ואף אחד לא עלה על שידור לסוריה. -כמובן שיש חייל או"ם ששכח את המוח בספרד ועושה פתאום ברית מילה. - כמובן שהדמות של בועז חרשת ולא שומעת מנוע 6.7 ליטר V8 שעומד 10 מטר ממנה (לפני ה"קרב" מול יסמין). -כמובן שהצבא זה בית זונות והמגורי בנים ובנות פתוחים 24/7 וכל רגע עם דודלי עושים שם סקס. נראה שלא הייתם/אתם לא זוכרים כלום מהצבא. ואני חוזר לנקודה שהסדרה הזו פשוט לא סוגרה על עצמה, אם הייתם רוצים קומדיה פרודית? לכו עד הסוף ולא תהיה כזו ביקורת. רוצים דרמה? לכו עד הסוף. כרגע אתם חושבים כנראה שאתם רוקדים על כל החתונות והסדרה פשוט נראית מצוצה מהאצבע ומבישה. מקווה שלצופים שלכם יש מספיק שכל כדי לא ליפול בפח שלכם. ושלא נדבר על הדמויות המצצות מהאצבע כמו טטרו וה"חלב אם" שלו. בחיאת מר כותב? איזה בולשיט זה. ובפרק האחרון בכלל זה ירד מהפסים. א'- מת שתראו לי חייל/ת מספיק מפגרים כדי לחשוב כזו שטות ושיש להם עשירית מהשגעון גדלות של טטרו. ב'- הצעקות "מי טו" הפנאטיות של הנשים היו פשוט מגוכחות, לא הייתם יכולים לעשות את זה "קרינג'י" יותר. וזה *שוב* חוזר לנקודה שהסדרה הזו לא החליטה מה היא. ובמקום לעשות משהו אחד כמי שצריך, היא עושה הכל בצורה חובבנית ופשוט מגכיחה. כל פרק מחדש, בייחוד בכמה האחרונים, שיאי הטמטום נשברים ושוב, וכשאתה חושב שאי אפשר לרדמת יותר נמוך, מגיע עוד פרק ומנמיך עוד הרף. חבל על הכמה שחקנים הבודדים שכן יודעים לשחק שפשוט מבזים את עצמם בהשתתפות בסדרה הזו.

  saarb737saarb7372 חודשים לפני
  • @LIOR LEVI מי דיבר אליך בכלל? תחנך את הילדים שלך איך שבא לך אבל אל תכפה את הדעות שלך על אנשים. ואם הסדרה לא טובה לדעתך או לדעת החבר שלך אל תצפו. ומי אמר לך שאני שמאלני כופר בדיוק? ביום שתתרום למדינה כמו שאני ומשפחתי תורמים יהיה לך זכות להעיר לי.

   Ido GoldIdo Gold2 חודשים לפני
  • @Ido Gold וואלה היא הייתה יכולה להיות טובה גם אם הייתה קצת קרובה יותר למציאות.. לא חייב נצמדת. אבל נראה שהיא בכוח הולכת כמה שיותר רחוק שזה כבר מגוכך. לא טבעי? למה לא? מעניין אותי לדעת כמה נמוך אפשר לרדת. ואיזה מאאגניב אתה שאתה כותב הייט😅.

   saarb737saarb7372 חודשים לפני
  • @saarb737 אין בעיה שתביע דעה... אבל פעם אחת. אתה סתם מספים הייט על הסדרה. ואם אתה חושב שהיא חרא סדרה אל תראה אותה, אתה סתם מבזבז לעצמך את הזמן. ולא זה לא טבעי שתמשיך אותה כי כשאני רואה סדרה שאני לא אוהב אני פשוט מפסיק וככה גם כל מי שאני מכיר. זה מראה שכן מעניין אותך מה קורה בסדרה ודרך אגב, זה סדרה, לא כל דבר צריך להיות הגיוני והיוצרים ממש לא מנסים להצמד למציאות. אם היא כן הייתה נצמדת למציאות אף אחד לא היה רואה אותה והיא לא הייתה מעניינת.

   Ido GoldIdo Gold2 חודשים לפני
  • @Ido Gold לא רואה את הבעיה בזה אחי. מותר לי להביע דעה בזה. אם נכנסתי לסדרה בפרקים הראשונים, טבעי שאמשיך לראות אותה. אבל היא נהרסה מהר מאוד בפשוט מורידה את הרף כל פרק שעובר וחבל.

   saarb737saarb7372 חודשים לפני
  • אם הסדרה פח אז אל תראה אותה... אתה כל כך חסר חיים שאתה רושם את אותה תגובה 200 פעמים על כל סרטון שקשור לסדרה הזאת.

   Ido GoldIdo Gold2 חודשים לפני
 • תגובה ראשונה

  ORI ZOHARORI ZOHAR2 חודשים לפני
  • לא אכפת לאף אחד 😁

   ענבל רחימובענבל רחימוב2 חודשים לפני
  • וואו! אתה בטח בן אדם זהב! אפשר חתימה?🤡🤦🏻‍♂️

   saarb737saarb7372 חודשים לפני
  • ימסכן

   king zeevikking zeevik2 חודשים לפני
ILworld